راننده تاكسي اين جامعه و فرهنگ مردم مسلمون هم يجور تو بدبختي ما شريك شدن از بچگي هي تو گوشمون خواندن : "فقير دوست خداست، پول چِركِ كفه دسته" و ازين حرفا، وقتيم به سني رسيديم كه بايد وارد بازار ميشديم، اصلاً ديگه فكر نمي كرديم چقدر در مياريم و چقدر خرج ميكنيم؛ اونايي هم كه سرم كلاه گذاشتن و حقم رو خوردن گفتم به درك اون دنيا جواب كارشو ميگيره. اما تو همين دنيا دارم جواب كارم و ميگيرم شصت و پنج سالمه و مجبورم با يك ماشين قراضه از صبح تا شب مسافركشي كنم؛ تازه بازم خرج زندگيم در نمياد واسه همين مجبورم كرايه ي عربا و بچه خوشگلارو چند برابر بگيرم. اگه از همون بچگي ارزش پول رو ميدونستم حالا وضعم اين نبود، يعني از هر راهي پولدار ميشدم؛ بعدشم تو اين سن به يكي پول ميدادم نماز روزه ي نگرفته ام و اجابت كنه؛ خودمم ترياك دود ميكردم و پام و ميذاشتم رو مُتكا. واسه حلال شدن پولمو بخشيده شدن گناهامم، به يك فقيرِ بيچاره مثله الان خودم، كمك مالي ميكردم. اينجوري دو عالم و واسه خودم كرده بودم. #امير_افشار @mazookhiism
داستان كوتاه تو ,رو ,واسه ,پول ,شدن ,خرج ,راننده تاكسي ,نبود، يعني ,يعني از ,هر راهي ,اين نبود،منبع

ذات

كبوتر

مشكلات چشمان ما ميشوند

موفقیت

دوست دارم که من....

عشق

عشق به كفش

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خدمات دارالترجمه ها قیمت قطعات لودر wa470 دانلودستان دامپزشک اینترنتی فروش برنج ایرانی بدون واسطه خروس گل شبنم خرید پارکت ارزان قیمت دانلود فیلم ایرانی جدید و سریال سایتی برای همه