افسوس افسوس و تنها افسوس‌ها دارم كه بگويم. افسوس خاكي كه مرا ساخته. افسوس براي هوايي كه تنفس كرده‌ام. افسوس براي حيواناتي كه مردند تا منِ بي هويت گشنه نمانم. افسوس ميخورم براي خداونديِ خدايم كه برايم شيطان آورد تا درسم بدهد. دلم ميسوزد براي شيطان او ميخواهد به من درس بدهد. من انسانها درست كرده‌ام و در باتلاق خون دلشان انداخته‌ام. من قلب‌هايي جويده‌ام كه نوش جانم باشد. افسوس ميخورم براي خودم كه غصه نميخورم. مي گويند شيطان هم در تاريكي غصه‌ي خيانتش به الله را ميخورد. من از چه ساخته شده‌ام مگر خاك بهشت اِنقدر كثيف است؟! خاك دنيا هم كثيف نيست من روي آن نماز ميخوانم چه برسد به بهشت. حتماً رَحِم مادرم آنقدر كثيف بود كه مرا آلوده كرده؟ نمي دانم همه چيز ممكن است وقتي كه من مانند مادرم انسان هستم. و خون دل مينوشم اما الكل نه! وقتي من ميتوانم براستي ترين حالت دروغ بگويم اما زِنا نه! يا دنيا بي رحم است يا خاك انسان آن كه فكر ميكردم نيست. اما نميدانم چرا حالا همه منرا شيطان ميدانند مني كه نه آتشم نه كار نه اهل به جا نياوردن نماز. همه ي اطرافيانم گناه كارند اما من نه! انسان ها خودشان اجازه دادند كه من در زندگيشان باشم وگرنه من كه گفته بودم با فيلم و خواب و نماز و خانواده‌ام راحتم. همه‌ي دوستانم، حتيٰ كساني كه همزمان عاشقم هستند! مقصرند چون من كه گفته بودم نميتوانم عاشقت بمانم؛ حالا به هر دليلي. من خوبم شما ها نه! شما ها ساده ايد گول شيطان را ميخوريد اما من نه! من كه به همه ي تان گفته بودم آخر همه چيز هيچ چي است. شماها اميدوار بوديد؛ شما ها گفتيد نه! من جايم بهشت است چون همه به خودشان بدي كردند نه من به همه! من زندگيم در دنيا بهترين است مشكلات از آن شماست. شماها كافريد. شعرهاي بد ميخوانيد. من درد و دلم با امام هشتم است رغيبم شيطان شماها نماز نميخوانيد و گاهي گول شيطان را ميخوريد. من از زندگي همه ي تان مي روم اما من از زندگي شما ها نه! باتلاق هاي خوني، مغز قلب ها همه ي اين ها به سراغ شما ها مي آيند و تا زنده‌ايد تكرار ميشود. اما من چيزهاي جديد كشف ميكنم و انسان هاي جديد مي سازم. زندگي من سرتاسر تازگي است. زندگي من تهش هيچ چيز نيست. من هر روز جور جديدي زندگي ميكنم. از نظر شما من بي وجدانِ خيانت كار هستم. ولي شماها همه عشق هاي من هستيد كه تهش هيچ چيز بود. من زندگي ميخواهم، پول ميخواهم، و عشقِ در دل شما را. من كه خوشم نوش جانم باشد هرچه كه خوردم،كشيدم و نوشيدم و ساختنم. #امير_افشار @mazookhiism "و با ياد خدا دلها آرام ميگيرد" مخلص شماام هستم ولي مسلمون دروغي نه!
داستان كوتاه كه ,ها ,شيطان ,افسوس ,زندگي ,نماز ,شما ها ,همه ي ,اما من ,من كه ,من ازمنبع

ذات

كبوتر

مشكلات چشمان ما ميشوند

موفقیت

دوست دارم که من....

عشق

عشق به كفش

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پرندیار | نیازمندی های پرند دکتر مجتبی احمدی نژاد دانلود کده تی تی لینک خواننده های ایرانی پارکت ارزان قیمت لوازم یدکی لیفتراک زندگی رویایی تاینی ویدئو - دانلود و پخش آنلاین فیلم ، سریال و انیمیشن اینجا همه چی هست